מוסך טופז, הטוב ביותר לסוזוקי שלך

רכבי סוזוקי בכבישי ישראל.

כיום בנסיעה בכבישי ישראל, ניתן לראות דגמי רכב רבים מבית יצרנית הרכב סוזוקי.

כתוצאה מההצלחה של סוזוקי בישראל, ישנו ביקוש רב לשירותי מוסך סוזוקי ברחבי הארץ. בעלי רכבי סוזוקי הזקוקים לשירותי מוסך, אנחנו במוסך טופז, מוסך מורשה לסוזוקי, מזמינים אתכם לטפל ברכבי הסוזוקי אצלנו במוסך מקצוכי ומורשה אשר מציע שירותי מוסך מקצועיים מקיפים לכלל סוגי הסוזוקי המיובאים לארץ.

סוזוקי
טיפול 5000 לרכב לסוזוקי באלנו

על מוסך טופז – מוסך מורשה לסוזוקי

טופז הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה וכן חבר באיגוד המוסכים בישראל. כל טיפולי הרכב שתצטרכו במוסך, בין אם מדובר בטיפולים שגרתיים בהתאם להמלצות היצרן או בתיקון תקלות ברכב, יבוצעו במחלקות הרכב המקצועיות שלנו במוסך תוך הקפדה על שירות מקצועי, בהתאם להוראות היצרן ושיטות העבודה שלו ועם לקיחת אחריות מלאה על חלקים ועבודה.

קצת על חברת סוזוקי

סוזוקי מוטור הינה חברה המייצרת רכבים יפניים ומתמחה בייצור רכבים איכותיים הנמכרים בכל העולם, אופנועים, רכבים משפחתיים מתקדמים וכן מתמחה בעיצוב וייצור רכבים קטנים וחסכוניים. בעשור האחרון סוזוקי הולכת וגדלה ומרחיבה את מגוון הרכבים שלה ואת היקפי המכירות שלה ברחבי העולם. רכבי הקרוסאובר שלה הם בין הנמכרים ביותר בארץ ובאירופה.

דגמי סוזוקי בישראל

בישראל ניתן לרכוש כמעט את כל דגמי סוזוקי וישנם יבואנים רשמיים שלה בישראל.

בין דגמי סוזוקי הפופולריים בישראל לאורך השנים ניתן למנות את סוזוקי בלנו מדגמי המשפחתיות, סוזוקי סוויפט, סוזוקי אלטו וכן סוזוקי ספלאש ממשפחת רכבי המיני, סוזוקי ויטארה וסוזוקי גראנד ויטארה מדגמי רכבי השטח.

כיום מיובאים לארץ גם הדגמים סוזוקי קרוסאובר מדגמי המכוניות המשפחתיות, סוזוקי סלריו מדגמי המיני, סוזוקי ג'ימני מדגמי רכבי השטח. לכל אחד הסוזוקי שמתאימה לו והדגם שעונה על הצרכים שלו.

מגוון פילטרים לרכבי סוזוקי

טיפול ותחזוקה לרכבי סוזוקי

אם בחרתם לרכוש אחד מדגמי סוזוקי ואתם עוברים משלב הקנייה לשלב הטיפול ברכב, חשוב מאוד לבחור לטפל בסוזוקי שלכם במוסך מורשה המציע שיטות עבודה מתקדמות שמתעדכנות כל הזמן, דיאגנוסטיקה (אבחון) באמצעות מכשור אלקטרוני מתקדם, החלפת חלפים מקוריים ואיכותיים וטיפול בהתאם להנחיות היצרן, סוזוקי העולמית, ובהתאם להנחיות ולדרישות של יבואן סוזוקי בישראל- מכשירי תנועה.

למה לטפל במוסך מורשה? מכיוון שמוסך מורשה מתחייב לעמוד בסטנדרטים מסוימים של טיפול מקצועי בהתאם לדרישות סוזוקי ובכך, מבטיח לכם רכב תקין ובטוח וטיפול נכון ואיכותי.

הגיע הזמן להעניק טיפול לרכב סוזוקי? מוסך טופז – יודעים מה טוב בשביל הרכב שלך!

המון נהגים ונהגות בוחרים להתנייד עם רכבי סוזוקי וזאת בזכות נוחות, מרחב וטיפול לרכב סוזוקי במחירים שווים ומשתלמים לכל כיס!

כפי שהבנתם, מתוך היתרון הזה צמחה לה דרישה לא קטנה שהולידה גם לא מעט שירותי מוסך מבית סוזוקי וביניהם גם מוסך טופז, מוסך מורשה לסוזוקי המעניק טיפול לרכב סוזוקי ומציע את כל השירותים והטיפולים המקצועיים הכול כדי שתוכלו לצאת לדרך בטוחים ושבעי רצון.

סוזוקי גרנד ויטרה

מזה סוזוקי? לפני שאתם בוחרים מוסך בואו נדבר על המותג!

רכבים מבית סוזוקי הם רכבים יפניים המבוקשים בכל העולם בזכות רכבי המשפחה שלהם, אופנועים לרבות רכבים המותאמים במדויק לצרכי תחזוקה קטנה וזולה יותר – מה שמסביר את היקף המכירות הגדול שלה בארץ ובעולם.

כמו בשאר רחבי העולם, כך גם בישראל למדו להכיר ולהוקיר את דגמי סוזוקי שמככבים בכל מקום ומאפשרים לעשות את הבחירה הנכונה ביותר החל בסוזוקי בלנו משפחתית, סוויפט, אלטו ועד רכבי מיני ועד רכבי שטח ייעודים להרפתקנים שביניכם.

התחדשתם בסוזוקי מדהימה? הנה מה שאתם צריכים לדעת על הטיפול ועל התחזוקה

אם התחדשתם לאחרונה באחד מרכבי סוזוקי עכשיו מה שנותר זה לבחור טיפול לרכב סוזוקי בידיעה כי אכן מדובר במוסך מורשה!

מתלבטים בין מוסך סוזוקי כזה או אחר? מוסך טופז הוא מוסך מורשה לסוזוקי ומציע מגוון עבודות מתקדמות ובטיחותיות הנשענות על מיטב הדיאגנוסטיקה (אבחון מדויק וממוחשב) החלפת חלפים במקוריים בלבד וכל שאר הטיפול בהתאם להוראות היצרן.

במסגרת זו המומחים של מוסך טופז נצמדים לכל הכללים בלי לפספס שום פרט קטן כגדול.

כמו כן, הצטרפותכם למוסך טופז תקנה לכם פעילות עם אחריות ובטיחות מלאה זאת בזכות עבודה לצד הוראות סוזוקי העולמית ובהתאם להנחיות ודרישות היבואן של סוזוקי בישראל.

למה טופז? במיוחד כדי לעמוד בכל הדרישות והסטנדרים הנדרשים שיגנו עליכם ויסייעו לכם לתחזק את רכב הסוזוקי שלכם בצורה תקינה ולשנים רבות יותר.

מחפשים בית בטוח לטיפולי סוזוקי עם אחריות ואמינות? צרו קשר עם אחד המומחים שלנו ואנו כבר נעשה עבורכם את כל השאר!

גלריית רכבי סוזוקי שקיבלו טיפול במוסך טופז

טיפול ברכב סוזוקי איגניס

טיפול ברכב סוזוקי באלנו

טיפול ברכב סוזוקי ליאנה

השאירו פרטים ונחזור אליכם  בהקדם!